>> PRODUKTY

niva_mini

NIVA KREM

   Uniwersalny krem dla całej rodziny i pracowników wszystkich zawodów. Można stosować tam gdzie skóra i paznokcie potrzebują ochrony, efektywnej pielęgnacji. Zawiera alkohol lanolinowy który skórę wygładza, zmiękcza.

Czytaj dalej…

krem_plus_100_cyt

KREM PLUS glicerynowo-cytrynowy do rąk i paznokci
KREM HIPOALERGICZNY Z WITAMINAMI A I E, PROWITAMINĄ B5, SILIKONEM, ALANTOINĄ I LANOLINĄ

   Krem działa pielęgnująco i ochronnie. Dzięki zawartości prowitaminy B5 , witamin A i E nawilża, wzmacnia naskórek i paznokcie. Łatwo się wchłania i natłuszcza skórę. Systematycznie stosowany chroni dłonie przed działaniem niekorzystnych czynników zewnętrznych.

Czytaj dalej…

krem-plus-aloes-min

KREM PLUS glicerynowo -aloesowy z proteinami mlecznymi
KREM HIPOALERGICZNY BEZ PARABENÓW, SILIKONU DZIAŁA REGENERUJĄCO I NAWILŻAJĄCO.

   Zawarte w kremie proteiny mleczne i witaminy A i E oraz prowitamina B5 regenerują,nawilżają,odmładzają skórę i wzmacniają paznokcie. Przywracają jej jędrność i gładkość. Aloes łagodzi podrażnienia i działa przeciw zapalnie.

Czytaj dalej…

dr_martin_100_cyt

KREM DR. MARTIN -z aloesem i woskiem pszczelim – chroni, pielęgnuje,leczy skórę i paznokcie dłoni.
NATURALNY KREM PRZEBADANY DERMATOLOGICZNIE

   Nie zawiera alergenów, parabenów i silikonu. Posiada ponad 95% składników naturalnych. Olej rzepakowy zawiera witaminy E,A,K, wzmacnia i pielęgnuje paznokcie,uelastycznia skórę dłoni. Olej kokosowy nawilża i zmiękcza skórę ,działa antystatyczanie, opóźnia starzenie się skóry. Wosk pszczeli działa natłuszczająco, ochronnie i zapobiega wysuszeniu skóry.

Czytaj dalej…

dr_martin_cytrynowy_klips_minitura

KREM DR. MARTIN CYTRYNOWY – chroni, pielęgnuje,leczy skórę i paznokcie dłoni
NATURALNY KREM PRZEBADANY DERMATOLOGICZNIE

  Nie zawiera alergenów, parabenów, olei mineralnych i silikonu. Posiada ponad 95% składników naturalnych. Olej rzepakowy zawiera witaminy E,A,K, wzmacnia i pielęgnuje paznokcie,uelastycznia skórę dłoni. Olej kokosowy nawilża i zmiękcza skórę ,działa antystatyczanie, opóźnia starzenie się skóry. Wosk pszczeli działa natłuszczająco, ochronnie i zapobiega wysuszeniu skóry.

Czytaj dalej…

PLUS2W1_SMALL

PLUS 2w1

   Pasta Plus jest niezwykle skutecznym żelem do mycia rąk na bazie niejonowych, anionowych środków powierzchniowo czynnych.

Czytaj dalej…

CITRIX_SMALL

CITRIX

   Pasta Citrix jest żelem o wysokiej sile czyszczącej do mycia rak na bazie jonowych i anionowych środków powierzchniowo czynnych.

Czytaj dalej…

brudas

PASTA BRUDAS

   Gęsta pasta do czyszczenia rak zawierająca powyżej 24% substancji myjących.W składzie zawarte są niejonowe i anionowe środki (mydło)powierzchniowo czynne, wazelina.

Czytaj dalej…

aramis_2

PASTA DO OBUWIA SPECJALNEGO ARAMIS 2

   Pasta do butów GORE-TEX 125ml/75ml CZARNA BRĄZOWA tuba plastykowa zakręcana /z aplikatorem

Czytaj dalej…

 

pasta_small

PASTA DO OBUWIA ARAMIS

   Pasta do obuwia Aramis z lanoliną woskiem Carnauba, CZARNA BRĄZOWA 40g pudełko plastykowe zakręcane

Czytaj dalej…

CITRIX1_SMALL

PASTA CITRIX 1

   Pasta Citrix 1 jest niezwykle skutecznym środkiem do mycia rąk na bazie mydła, jonowych i anionowych środków powierzchniowo czynnych.

Czytaj dalej…

citrix2

PASTA CITRIX 2

   Pasta Citrix 2 jest niezwykle skutecznym środkiem do mycia rak na bazie mydła, jonowych i anionowych środków powierzchniowo czynnych.

Czytaj dalej…

CITRIX3_SMALL

PASTA CITRIX 3

   Pasta Citrix 3 jest produktem o wysokiej sile czyszczącej do mycia rąk na bazie jonowych i anionowych środków powierzchniowo czynnych.

Czytaj dalej…

perliko_small

MYDŁO PERLIKO

   Kremowe Mydło Perliko jest niezwykle skutecznym środkiem do mycia rąk na bazie amfoterycznych i anionowych środków powierzchniowo czynnych. Dzięki specjalnie opracowanej formule bogatej w delikatne składniki . . .

Czytaj dalej…

BLYSK

PŁYN DO NACZYŃ BŁYSK

   PŁYN DO NACZYŃ BŁYSK 5L